Vintage

Something Different for Joomla

 

 

 

Podej a výkup nástrojů


Pronájem akustických a digitálních pianin

Od září 2012 pro Vás máme novou službu a to dlouhodobý pronájem akustických a digitálních pianin.

Pokud si nejste jisti, že Vaše dítě u hraní na klavír vydrží a nechce se Vám investovat do koupi nástroje vlastního, je tato služba právě pro Vás. 

 

Měsíční pronájem akustických pianin je v cenách cca 500,- Kč 

Všechny nástroje jsou před pronajmutím seřízené a naladěné. Nástroj pro Vás připravíme, dovezeme a po skončení pronájmu zase odvezeme.  

 

Měsíční pronájem digitálních pianin je v cenách od 300,- Kč

nástroje jsou značek Casio a Roland

 

 

 
Prodej klavírů a pianin

Preferujeme především nástroje renomovaných českých značek např. Petrof, August Förster, které byly vyrobeny před rokem 1950. S nimi máme velmi dobré zkušenosti. V naší nabídce se však objevují i nástroje velmi staré (pro milovníky starožitností), nástroje moderní a klavíry (křídla) se všemi typy mechanik.

Prodáváme pouze klavíry a pianina, které sami opravíme. Na nástroje po kompletní generální opravě poskytujeme záruku 2 až 5 roků.

Nástroje na našem skladu jsou neopravené. Veškeré opravy provádíme až po vzájemné domluvě s budoucím majitelem. Děláme to proto, abychom ce nejvíce mohli vyhovět přání a možnostem každého zákazníka. Můžete si vybrat nástroj zatím neopravený a určit si rozsah opravy sami!

Před opravou Po opravě
   

 

 
Výkup pianin a klavírů

Vykupujeme především pianina, a to za předpokladu, že jsou ještě ve stavu, kdy má smysl je opravovat.
Nástroje, které vykupujeme si pečlivě vybíráme. To proto aby se investice do jejich oprav vyplatila a aby nástroje mohly zase bezchybně sloužit jak po stránce mechanické, zvukové i estetické.

 Takto vypadá nástroj, než s ním začneme:
Takto vypadá nástroj, až s ním skončíme:
  

 

 


Joomla SEF URLs by Artio
Joomla Templates by JoomlaShack